O nás

Zajda

Duchovní otec Zajda tour. Náborář, který dokáže přesvědčit svou výmluvností, že ta daná akce je prostě ta nejlepší. Snadno se pak stane, že se za rok sejde 20 nejlepších akcí. Klasický úkaz. Pedagog, strůjce netradičních nápadů a tipů na výlety. Silné kombo je ve dvojici se Sígrem, kdy se oba podporují v bláznivých nápadech. Kytarista, chronický trhač strun a zpěvák s velmi hlasitým tenorem.

 

Sígr

Stvoření, které se nenarodilo, nýbrž vyskytlo, případně odněkud vyhrabalo, či spadlo. Nevyčerpatelná studnice šílených bláznivin. Za jeho přítomnosti se dějí i ty nejmíň pravděpodobné věci. Jako, že se místo mýdlem myjete Jarem na nádobí, že váš stan leží na hromadě kamení, když jste si ho stavěli na krásné rovné louce a podobně. Jinak je to ovšem velmi zodpovědný zdravotník a záchranář. Pokud půjde do tuhého, tak on bude první, kdo vám úspěšně pomůže.

 

Luky

Další záchranář, který vám každé ráno několik minut poleze na nervy, když vás s ukrutným a vytrvalým halekáním: „Budíček!“ bude tahat ze spacáku. Člověk, díky kterému odjíždíme včas, vše potřebné máme sebou a perfektně připravené. Sportovec, jemuž není cizí žádný sport, sympaťák, kterého se ovšem nedoporučuje naštvat. Nejzodpovědnější člen našeho týmu.

 

Hanička

Vášnivá fotografka, před jejíž zrcadlovkou se nikdo neschová. Pohodový človíček, který vždy ochotně pomůže. Na akcích většinou zajišťuje jídlo, občerstvení a vůbec vše ostatní pro spokojenost účastníků. Sex se nepočítá, chuligáni, je šťastně vdaná! Na vodě se bojí, že si namočí hlavičku, ale přesto se vrhá i do těch nejtěžších úseků.

 

Jindráš

Mladík, s věčným úsměvem na tváři, který se usmívá, i když právě vdechnul rozzuřenou vosu. Nic pro něj není problém. Pohodář, ostřílený kajakář a snowboardista, který se pouští do těch největších šíleností po hlavě. Velký světový cestovatel, který projel hromadu nádherných míst. Tvůrce těchto webových stránek (Jindra: Tím bych se osobně nechlubil, ale když už to sem Luboš napsal 🙂 ) .

 

Malej Irskej

Časovaná bomba na hlášky všeho druhu. Týpek, který toho moc nenamluví, ale pokud něco pronese, tak se účastníci válí v křečích po zemi a stírají si slzy smíchu. Nic ho nedokáže rozházet, pro pivo si chodí do květináče. Uznávaný IT specialista, který se i v rakouských kempech sem tam prochází s notebookem a tvrdí, že právě těžce pracuje, protože nemá tolik dovolené.

 

Anet (Šlupy)

Klasický úkaz, že je naše řady potřeba omlazovat. Dívka, která totálně propadla kouzlu divoké vody a našim nejapným vtípkům, že už prostě s námi zůstala. Specialistka na kajak a na veškeré papírování a první člověk, který vnesl do našich řad nějaký řád. Neřád.

 

 

Adriana

Tak moc se zamilovala do našich akcí, až se z toho zamilovala do Lukyho. Nebo to možná bylo opačně, to vlastně nikdo neví. Ani ona ne. Nadšená skautka, která se neustále usmívá, i když se zrovna topí v nějaké šílené peřeji. Silný tandem pak tvoří s Anet, kdy zastávají nejen veškeré mravenčí práce kolem většiny akcí, ale nebojí se ani řídit celou skupinu na divoké vodě.