VavřiRakousko

Ahoj lidi

již několikrát jsme se vydali splout vyhlášený Vavřinecký potok, abychom vlastně zjistili, že se nám nechce trčet na špinavém potoce zhruba s dalším bambilionem lidí a radši vyrazíme na průzračné pohodové řeky v Rakousku. Navíc slibují na říjen opravdu luxusní počasí, tak by byla velká škoda nezakončit vodáckou sezónu stylově. V plánu bude Salza, Steyr (případně Enns), tudíž ohrané, ale přesto stále krásné hitovky do ww III (+). Podle zkušenosti skupiny a stavu řek, případná možná změna. Ve hře bych nechal Lieser, Trisanu, Rosannu, Sannu, Lassing a bůhví, co nás ještě napadne. Nezavrhoval bych ani Slovinsko (Soču, Koritnici, Sávu Bohinku…)…prostě uvidíme, kdo pojede a co se nám bude chtít jet a hlavně, jak moc zkušení vodáci se přidají. Pak vyhodíme nějaký verdikt a vše probere v komentářích na facebooku.
Večer nás samozřejmě čekají kytárky a další hudební nástroje, soudek s pivkem a kýta na grilu, ráno pak připravené snídaně, káva, čajík a něco dobrého. To vše v ceně akce. Prostě víkendovka, jak má být.
Tak co vy na to? Přidáte se na poslední vodáckou zajdatourácku akci v tomto roce?

Podstatné informace:
Odjezd: pátek 13. října v 16:00 Vlašim
Návrat: neděle 15. října kolem 20:00 Vlašim
Cena: od 2800 Kč – obsahuje kompletní zajištění akce – dopravu, hydro na vodu, vodácké instruktory, snídaně, večeři (kýta na grilu)

ubytování: v chatkách (stanech)
…a prostě všechno to, co máme rádi
– pokud se nepojede Salza a Steyr, cena bude o něco vyšší, protože najedeme víc kilometrů (bude upřesněna nejpozději týden před odjezdem
– účastníci s vlastní výbavou na vodu a loděmi budou mít cenu o to levnější, to je jasný 🙂

Doprava: Tranzit a osbní auta…no i když, pojďme zase naplnit autobus 😀
Přihlášení: potvrzením přihlášky na facebooku, nebo smskou na tel 775149718 a zaplacením nevratné zálohy 700 Kč nejpozději do 8. října na náš nový účet 4867214309/0800 (do zprávy pro příjemce napište své jméno a jako variabilní symbol pak telefonní číslo, na které potvrdíme platbu)

imgp1321imgp1258