Paintball

Nové informace:

Máme pro vás smutnou zprávu. Jelikož je letos vody pomálu, tak vodohospodáři zatrhli vypouštění Vavřineckého rybníka. Proto musíme událost prozatím pozastavit. Zálohy samozřejmě zašleme zpět, ale zatím vyčkáváme co se bude dít dál. Děkujeme za pochopení.

POZOR ZMĚNA!

Již jste určitě všichni informováni o stavu hladiny Vavřineckého rybníka, tak pro vás máme náhradu! Vodáckou akci už sice nejsme schopni vymyslet na víkend 10.-11. ale jedeme na Lieser a Gail do Rakouska týden předem viz.: https://www.facebook.com/events/850558138397071/ (Jen pro zkušené vodáky s vlastní dopravou!)
Pro ostatní bych měl adrenalin trošku z jiného soudku. Můžou se zúčastnit i ti co nedrželi nikdy pádlo v ruce. Jedná se o paintball v Benešove, kde je možnost hrát na 6ti různých hřištích, takže vás střílení do protihráčů “kamarádů” jen tak neomrzí. 🙂 Hrálo by se cca 4 hodiny cena bude do 1000,-
V ceně by bylo zahrnuto:
Pistole
Maska
Overall (kombiné)
Kuličky “spousta kuliček” !

Minimální počet účastníků je 8.

Večer nepřijdete o slibovanou akcičku u Jindráše v Coolně (35km). Bude grilovačka, pivko, utopenec a spousta dalších pochutin. k tomu bude pokec, foto možná i video z paintballu a rakouského výletu.

 

Staré informace!!!

Ahoj lidi,
tak je tu nostalgické ohlédnutí za vodáckou sezónou 2015 na tradiční akci Vavřiňák. Potok, který máme kousíček od Vlašimi (asi 35 km) a kde se víkendově propouští rybník Vavřinec, aby se hromada lidí mohla svést na pěkné ww I-II vodě. Pohodička, kde hrozí maximálně tak namočení, nežli utopení, to když vás za zatáčkou překvapí nízká lávka, nebo strom v proudu. Trasa dlouhá 22 km je zakončená třešničkou na vodáckém dortu – Toušickou kaskádou. Ta má punc ww IV a ten kdo si jí proplaval při špatném nájezdu ví, že to dost bolí. Letos opět bude díky Jindrášovi akce dvoudenní, neboť nám nabídl možnost přespání na baráku v nedaleké Olešce kde je superpařící Coolna. Podle počtu lidí se bude spát na podlaze na karimatce, nebo je při větším počtu zájemců možnost postavit na zahradě stan. O bezpečnost a zábavu se budou klasicky starat šílenci ze Zajda tour, takže čekejte neočekávané :).
Večer promítneme fotky a zhodnotíme akci u nějakého dobrého vínka, grogu, či pivka. Na řadu přijdou samozřejmě i kytary. A v neděli si to dáme ještě jednou.
Info:
Odjezd: sobota10. října kolem 7:30 z Vlašimi (kde a jak si dáme vědět)
Návrat: neděle 11. října kolem 16:00
Cena: 1400 Kč (půjčení lodě + komplet výbavy na dva dny + poplatek za splutí), kdo má vlastní výbavu, bude platit jenom loď a poplatek (bude to kolem 800 Kč), pokud si seženete vlastní plavidlo (Sígr barel apod.), bude to ještě levnější 🙂 .
Záloha: 500 Kč do neděle 4. října na účet 670100-2203566943/6210, nebo mě do ruky. Variabilní symbol: Vaše telefonní číslo!
Přihlášení: potvrzením pozvánky na fcb, nebo mi cinkněte. Čím dřív, tím líp, potřebuju zamluvit lodě v Káčku.

Budeme se těšit.

Zajda a spol.