LaserGame

Jak krásné mohlo být, ohlédnutí za vodáckou sezónou 2015 tradiční akce Vavřiňák se, ale nekonala, jelikož nebyl dostatek vody. Přesto, že nám letos na naší krásné hroudě počasí nepřeje vodáctví, vždy jsme si našli nějakou tu říčku nebo potok, který šel sjet.
Tentokrát tomu nebylo jinak, když se k nám dostala ta smutná informace o Vavřiňáku, hned se zrodil náhradní plán. Pojedeme na náš oblíbení Lieser! Vše vypadá podle představ a všichni ze Zajda tour se těší, až se zase Sígr udělá „jelikož se mu to stává snad jen na Lieseru“. Nakonec nás nízké stavy zavedly ještě o něco dál, ale o tom je napsáno více v článku od Luboše……e
Rád bych se s vámi, ale podělil o tom co se dělo o týden později. Na termín Vavřiňáku byl nakonec dohodnut paintball a samozřejmě Coolna party na kterou se někteří těšili více než na „Vavřiňák“ paintball. Počasí se nám opět postavilo do cesty a v pondělí chcalo, v úterý chcalo, ve středu chcalo a hádejte co se dělo ve čtvrtek? Chcalo! Bahno bude nejspíš všude, říká člen paintballgame.cz, tak jsme zrušili rezervaci a hned ve čtvrtek večer jsme začali obvolávat střediska laser game arén, jestli nemají volno na sobotu dopoledne. Po obvolání asi pěti arén jsme už mysleli že Coolna párty bude muset začít v pravé poledne. Čamrda ještě zkouší poslední v seznamu dostupných a daří se. 2× 12minut je našich.lg
V sobotu ve 12:30 máme spicha před lasergamemax. Všichni jsou tu samozřejmě o 10-15minut dříve. Dokonce i Pařízci. Jen já si dávám na čas – 12:33 to jistí. Přicházím do šatny, kde to bliká jak na pouti a vůbec nechápu. Všichni už jsou navlečení do vest a v ruce drží pistole! Házím věci do skříňky, nasazuji vestu a během minuty pobíhám ve tmavé místnosti s osmi blázny a střílím do modrého, jelikož to bylo jediné, co jsem stihl pochytit z pravidel lasergame. Po 12-ti minutách vylézáme totálně propocení a naše plíce dobíhají asi 5minut po nás. To už za sebou máme hromadnou foto a jsme opět zavřeni do tmavé místnosti, kde se rozbíhá lítý boj number two! Stále je někde slyšet střelba a křik holek jako když je někdo podřezává kudlou. Dlaně propocené tak že pistole nejde skoro udržet, slaný pot v očích taky nic moc a 12minut mi připadá jako věčnost. V tom zaslechnu sirénu ohlašující konec hry, ploužím se ven vyschlý jako z pouště. Procházíme kolem Barmanky a ta se ihned ptá, jestli si nedáme něco k pití?! To je otázka??? Dáváme každý dle své chuti jedno orosené „malé, velké, nealko“ a z vytištěných výsledků zkoumáme kdo koho, kolikrát, kam atd… Po sprše se přesouváme do Olešky kde cca v 17:00 startuje Coolna párty.

 

grillV Coolně dostává každý svůj úkol. Holky připravují obložené tácy, já s Jendou připravují megašpíz a DýDý s Adamem se pokouší narazit sud. Když se tohle všechno zdárně podaří, čas neudržitelně rozbíhá. Když kolem deváté dorazí poslední účastníci je nás tu celkem patnáct. V tu chvíli všichni ztratí pojem o času a z večera si ukládáme jen ty nejdůležitější informace.
Cca 23:00 přejeme Jendovi k narozeninám (přináším jako dárek bombu hélia). Poté nastává héliové karaoke. Cca 24:00 Jenda usnul, a tak jsme si udělali společné foto. Cca 03:00 – DOŠLO PIVO! Cca 07:00 čistíme zuby. Cca 11:00 vstáváme a dáváme další „lahvové“ pivo z tajných zásob….

1endend